Radanović Plast forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Radanović Plast forum

Otkup plastike i sekundarnih sirovina
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 RE za prozivanje

Go down 
+6
Unique
FanSte aka Frat ~yo!
ShoW--TimE
Shadow
Kurotresin@
mozda nije shein
10 posters
AuthorMessage
mozda nije shein
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 2
Datum upisa : 2008-02-07

RE za prozivanje Empty
PostSubject: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 4:08 pm

OStale nisam prozvao da su chiteri, prozvao sam tebe jer sam video da koristish wh, i da ne budem ja lud, banovan si i od strane exe net cw servera, a chuo sam i od josh nekih, a dal cju ja da igram za 20 klanova kao pozajmljen igrach to je moja stvar. A bash sam mislio da ste ok momci...
Back to top Go down
Kurotresin@
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Kurotresin@


Broj poruka : 542
Location : Beograd,Vracar
Datum upisa : 2007-08-08

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 5:20 pm

ne razumem koga ti prozivas ovde ?
Koga kod da prozivas bez dokaza nio ti nece verovati dakle brate nadji DEMO gde se vidi da taj koga prozivas cituje ....

Jos nesto ovo nije deo gde nekog treba da prozivas lepo pise OBRATITE SE ADMINU za neku pomoc,pitanje bilo kakvo vezano za server , CS , znaci nije ti ovo mesto gde ces nekoga prozivati ... A i ako si vec to uradoi stavi DOKAZ ... Toliko od mene
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 5:21 pm

Chek chek..Editovao sam poruku.. Ne zelim da psujem exe net server, posto je to ok serv... Znam dosta admina i zato ga postujem..

Ali ti decko.. Ti si gnjida jedna debela.. Ko je mene banovao sa exe cw? Nisam tamo igrao mesec dana i vise,otkad imam total.. I uopste zasto ban?? Onaj mec kad sam igrao za one klince, pocepao sam vas sa P90, imao skor 30-4 ..I zato dobio ban?? Sta nemoguce ti da toliko bolje igram od tebe-vas?? KRETENU.. Uostalom prvi sam pokrenuo inicijativu da se zastite i cw serveri a ne samo public.. Provuce se i neki chit preko sxe, ali zato sluzi hltv.. Smestali su mi i kao neke price da sam rekao da sam chiter ali sve to uzalud..
Uostalom, jedva cekam da svi lepo uzmemo steam i da onda VI KRETENI LJUBOMORNI mozete muda svoja da pojedete, posto necete moci da prozivate.. Stavicu i VAC na server..

Kako te bre nije sramota mene da prozivas na mom forumu... Znaci onda kad si me banovao posle meca, NAJEBAO SAM TI SE SVEGA ZIVOG STO IMAS.. cisto da znas.. KRETENU ... uf pisao bi jos 1h ali nije vredno toga


Last edited by on Thu Feb 07, 2008 5:38 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Kurotresin@
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Kurotresin@


Broj poruka : 542
Location : Beograd,Vracar
Datum upisa : 2007-08-08

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 5:27 pm

Sine moj nadji dokaz za Igora ja za ceo moj klan NE CEO ali za njih 5-6 mogu da dam penis da ne cituju prvo za ovu budalu jer igra odlicno ja ti kazem da nadjes DEMO ja to bar tako radim bez dokaza nista a ti si ko iz picke dosao na nas 4um i poceo da prozivas admina ... Kralj si keve mi . Dalje mi smo ti jedini klan koji ima sXe na serveru i svih 5 u postavi imaju sXe ukljucen cak i kad igraju public tako da ... Uzecemo steam momci nasao sam preko nekog lika dosta povoljno javicu vam jer prvo on meni treba da javi ... Dakle ti kralju nadji DEMO pa onda prozivaj i nemoj da se glupiras vise ovako i sam sebe pravis budalom ...
Back to top Go down
ShoW--TimE
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
ShoW--TimE


Broj poruka : 63
Godina : 32
Datum upisa : 2007-12-08

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 6:27 pm

Kure ljutica na delu xD
Shadow chiter :S Mora da si veliki bot kad njega prozivas za cit Razz
Back to top Go down
FanSte aka Frat ~yo!
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
FanSte aka Frat ~yo!


Broj poruka : 692
Location : Pancevo,Srbija
Datum upisa : 2007-07-26

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 6:33 pm

Najaci su ti likovi sto prozivaju bez dokaza... omg
Back to top Go down
Kurotresin@
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Kurotresin@


Broj poruka : 542
Location : Beograd,Vracar
Datum upisa : 2007-08-08

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 6:34 pm

DzELAT^^ wrote:
Kure ljutica na delu xD
Shadow chiter :S Mora da si veliki bot kad njega prozivas za cit Razz


Nisam dzelat brate sad ljut ni malo nego decko je kreten pogledaj ga nindza proziva bez dokaza bas je prso mada me boli penis ja sam mu lepo rekao nisam mu opsovao nijednom a mogao sam 100x
Back to top Go down
ShoW--TimE
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
ShoW--TimE


Broj poruka : 63
Godina : 32
Datum upisa : 2007-12-08

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 6:35 pm

euFrat OG* wrote:
Najaci su ti likovi sto prozivaju bez dokaza... omg
Ja njih bas volim Smile Jos kad me banuju uh ocu da crknem od smeha xD
Back to top Go down
ShoW--TimE
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
ShoW--TimE


Broj poruka : 63
Godina : 32
Datum upisa : 2007-12-08

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 6:37 pm

Kurotresin@ wrote:
DzELAT^^ wrote:
Kure ljutica na delu xD
Shadow chiter :S Mora da si veliki bot kad njega prozivas za cit Razz


Nisam dzelat brate sad ljut ni malo nego decko je kreten pogledaj ga nindza proziva bez dokaza bas je prso mada me boli penis ja sam mu lepo rekao nisam mu opsovao nijednom a mogao sam 100x
Znam da nisi xD Mora da te neko nadgledao u tom trenutku Razz
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 6:42 pm

E vidis sta sam jos zaboravio, zasto necu i ne smem koristiti chit.. Ja imam klan vec duze vreme i verne clanove istog..Server i forum sa preko 100 clanova i imam neku reputaciju na cs sceni.. Bas sam lud da rizikujem sve to zbog wh-a..

A Shein kretino je CS kurvica pa nista ne gubi i da chituje.. kad nije ni stalan igrac ni lider nekog klana... ;-)
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 7:42 pm

Btw..nasao sam demo sto sam snimio sa tog meca.. kad sam igrao sa P90..za neke klince .. mada one najjace killove se nisam setio da snimim..ali ima par, pa cete zakljuciti dal sam chiter ;-) i vidteti koji su kreteni sto su me ban ;-)
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 11:45 pm

Evo kratak demo sto sam snimio, sa meca sa kojeg sam banovan... HH sta sam im radio uh...
Download demo
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Unique
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Unique


Broj poruka : 582
Location : Bg
Datum upisa : 2007-09-14

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 1:22 am

ma brate ljudi opustite se.daj da popusimo jedan dzoint xD
mene su toliko prozivali da sam i oguglao na to.jbg i ja kad nisam znao da igram svi su mi bili citeri Shein, sad kad naucim nesto shvatim neke stvari i NE PRAVIM NOOBA OD SEBE .
Back to top Go down
Endless
Super clan
Super clan



Broj poruka : 138
Datum upisa : 2007-08-03

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 9:21 am

Shadow haxxxor Very Happy hahahahahahahaha..
Noobs go kill yourself
Back to top Go down
mozda nije shein
Tek stigao na forum
Tek stigao na forum



Broj poruka : 2
Datum upisa : 2008-02-07

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 2:29 pm

hahahahah, od mene igrash bolje??? mozda kad bi ja igrao na strelice, a i tada teshko, mozete vi mene pljuvati kolko hocjete, ja kazem shta su drugi admini cw servera rekli za vas, shta sam ja video dok sam tebe gledao i ono totalno me boli penis za tebe i sve vas, cs je zezanje a ti si napaljeni majmun, toliko od mene, a za to vredjanje debilu i ostalo, bolje da me ne sretnesh nikad u zivotu, mangash si pa vredjash preko neta
Back to top Go down
Unique
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
Unique


Broj poruka : 582
Location : Bg
Datum upisa : 2007-09-14

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 2:50 pm

lol
Back to top Go down
Endless
Super clan
Super clan



Broj poruka : 138
Datum upisa : 2007-08-03

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 3:24 pm

mozda nije shein wrote:
hahahahah, od mene igrash bolje??? mozda kad bi ja igrao na strelice, a i tada teshko, mozete vi mene pljuvati kolko hocjete, ja kazem shta su drugi admini cw servera rekli za vas, shta sam ja video dok sam tebe gledao i ono totalno me boli penis za tebe i sve vas, cs je zezanje a ti si napaljeni majmun, toliko od mene, a za to vredjanje debilu i ostalo, bolje da me ne sretnesh nikad u zivotu, mangash si pa vredjash preko neta

Prvo poradi na pravopisu i izrazavanju, ochigledno je da nemas veze sa mozgom.
Back to top Go down
CrEEpInG_dEaTh
Ultra-Mega-Super Član
Ultra-Mega-Super Član
CrEEpInG_dEaTh


Broj poruka : 433
Godina : 34
Location : de_fotelja :D
Datum upisa : 2007-09-21

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 3:33 pm

Endless wrote:
mozda nije shein wrote:
hahahahah, od mene igrash bolje??? mozda kad bi ja igrao na strelice, a i tada teshko, mozete vi mene pljuvati kolko hocjete, ja kazem shta su drugi admini cw servera rekli za vas, shta sam ja video dok sam tebe gledao i ono totalno me boli penis za tebe i sve vas, cs je zezanje a ti si napaljeni majmun, toliko od mene, a za to vredjanje debilu i ostalo, bolje da me ne sretnesh nikad u zivotu, mangash si pa vredjash preko neta

Prvo poradi na pravopisu i izrazavanju, ochigledno je da nemas veze sa mozgom.

LOL BRE xD ko je ovaj shonja ?
Back to top Go down
http://www.barani.user.co.yu
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 3:38 pm

HHH...Shein snagator.. Lele pa kad bi me ti izduvao 1na1 uzivo.. Odmah bi se zakopao sa svim tegovima i rekvizitima za vezbanje sto imam.. Kretenu zaostali... A u Cs-u da ne pricam.. samo sa p90 da igram..i dosta..

Ae jos malo pa da stavimo lock ovde..
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Johny
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Johny


Broj poruka : 54
Godina : 36
Datum upisa : 2008-01-28

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 4:13 pm

Cek koji Shein??Admin sa MP igre servera???Ako je to taj to je najweci noob bre,....Prvo ne zna ko je cheater...Drugo ne zna pokrenuti skriptu za cw....to je dowoljno necu wise pisati Very Happy
Back to top Go down
Shadow
Admin
Shadow


Broj poruka : 2579
Godina : 36
Location : Indjija
Datum upisa : 2007-07-24

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:34 pm

da da.. sa tog servera me banovao kreten..imas demo tu pa pogledaj sta sam im radio sa p90..

Kretino.. sta ce..
Back to top Go down
http://www.subliminal-clan.dzaba.com
Johny
Pocasni clan foruma
Pocasni clan foruma
Johny


Broj poruka : 54
Godina : 36
Datum upisa : 2008-01-28

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 8:06 pm

On je samo jedan od Admina zbog kojih sam rekao da nikada vise necu zaigrati na tom serveru....Kad su 80% admina glupi ko 2ki Very Happy
Back to top Go down
DenSell
Ultra-Super clan
Ultra-Super clan



Broj poruka : 173
Datum upisa : 2008-02-04

RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 10:37 pm

Shadowe ja cu ovo LOCK jer samo SPAMUJU i koliko vidim problem je rijesen, jer ovaj lik nece vise igrat na serv i to je to... ako bude potrebe ti ga unLock Smile
Back to top Go down
Sponsored content





RE za prozivanje Empty
PostSubject: Re: RE za prozivanje   RE za prozivanje Icon_minitime

Back to top Go down
 
RE za prozivanje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Radanović Plast forum :: Trash :: Obrisane teme-
Jump to: